Sekretariatets medlemmer

  • Sekretariatsleder Sofie Waage Skjeflo, Miljødirektoratet
  • Håvard Grothe Lien, Miljødirektoratet
    (sekretariatsleder mai 2020-februar 2021)
  • Kine Josefine Aurland-Bredesen, Klima- og miljødepartementet
  • Hilde Hallre Le-Tissier, Klima- og miljødepartementet
  • Erik Hernes, Finansdepartementet (til mars 2022)
  • Jørgen Larsen, Finansdepartementet (fra mars 2022)
  • Vegard Hole Hirsch, Finansdepartementet
  • Kristine Korneliussen, Samferdselsdepartementet
  • Linda Skjold Oksnes, Miljødirektoratet
  • Hanna Elisabeth Thorsen, Miljødirektoratet

Guro Børnes Ringlund, Miljødirektoratet, var sekretariatsleder fra juli 2018–juli 2019